CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Inteligentní ježci  

Inteligentní ježci


 

 

Inteligentní ježek Hi-T Pigalert™

 

Inteligentní ježek Hi-T Pigalert™ se vyrábí ve třech tlakových kategoriích, konkrétně: první do ANSI Class 600 (100 barů), druhá do ANSI Class 900 (150 barů) a třetí do ANSI 1500 (255 barů). Standardní modely se konstruují pro použití v rozsahu teplot od -20ºC do +200ºC. Všechny typy ježků jsou obousměrné a jsou k dispozici buď ovládané mechanicky signálními praporky, nebo elektricky automaticky resetovanými přepínači nebo v kombinaci elektrické a mechanické signály.


Inteligentní ježek Hi-T Pigalert™ je cenově hospodárná jednotka poskytující nastavitelný průnik v daném místě a poskytující obsluze jednoduché vizuální údaje s možností jednoduchého resetování. Osvědčená válcová konstrukce a vrstvené spouštěcí ostří poskytuje potřebnou hloubku průniku do potrubí a dává spolehlivý a viditelný signál, který má zanedbatelný účinek na průtok.


Dodávané standardní modely jsou připravené k instalaci na potrubní přírubové návarky, které jsou navařeny na potrubí nebo nádobu. K instalaci pomocí příruby jsou k dispozici i modely pro tlakovou kategorii ANSI Class 1500 (255 barů). Speciální adaptéry a menší průměry spouštěcího ostří jsou k dispozici pro modernizované aplikace.

 

Detektor ježků „Hi-T Magalert“


 

 

 

Detektor ježků „Hi-T Magalert“ je robustní, nerušivý magnetický detektor, používaný pro detekci signálů a zaznamenávání průchodu magnetických ježků v kritických místech potrubí.

Detektor ježků „Hi-T Magalert“ se může být použít jak pro potrubí instalované na moři nebo na suchozemské instalace. Detektor ježků „Hi-T Magalert“ vyhovuje normě ATEX a je zapouzdřen do plně certifikované hliníkové nebo nerezové (nerezová ocel 316) skříně určené do výbušného prostředí vyhovující klasifikaci Zóna 1, Zóne 2 skupiny IIA, IIB a H2.

Detektor ježků „Hi-T Magalert“ může zaznamenat až 100 událostí v čase a v termínu. Zaznamenané události mohou být zobrazeny na 70mm (2.7”) displeji, který je součástí dodávané jednotky.

Kontrolované úseky mohou být indikovány pomocí LED diod (vysoká svítivost), které jsou zabudovány do jednotky a jsou viditelné až 100m. Dříve než se vymaže historie událostí je možnost připojit detektor ježků k počítači a stáhnout všechna uložená data.

Detektor ježků „Hi-T Magalert“ lze velmi rychle a snadno instalovat na potrubí při použití popruhů s ráčnou nebo nerezové pásky.

  Pro načtení brožury o uzávěrech a inteligentních ježcích (v angličtině) klikněte prosím ZDE Get Adobe Reader