CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

Greenbank Group

Greenbank Group se sídlem v Derbyshire ve Velké Británii je přední světovou společností v oblasti vývoje a dodávek výrobků a služeb pro těžký průmysl, zejména pro elektrárny, těžaře uhlí, cementárny, ocelárny, papírny, sklárny nebo závody na zpracování nerostných surovin. Společnost provozuje výrobní závody a administrativní centra ve Velké Británii, České republice, Číně a Irsku.

Skupina Greenbank dodává specializované výrobky a řešení pro těžký průmysl. Společnost pracuje s dlouhodobou strategií zlepšování, pokroku a vývoje výrobků, která se opírá o více než 50 let průmyslových zkušeností a dokonalé znalosti požadavků našich zákazníků.

Společnost byla založena na začátku 20. let 20. století a do organizační podoby, kterou známe dnes, se transformovala v polovině 50. let 20. století. Od té doby je společnost Greenbank předním světovým lídrem v oblasti konstrukce, výroby a aplikace výrobků odolných proti abrazi a chemickým látkám. Použití těchto výrobků vedlo k prodloužení životnosti průmyslových závodů na celém světě, zvýšené efektivitě výroby a omezení prostojů, což přineslo všechny výhody a úspory nákladů související s vysoce kvalitním strojním zpracováním a preventivní údržbou.